[Missing text /a11n/skiptocontent for sv]

Malmö

Riggaregatan 51
211 13 Malmö
Tel: 010 122 61 40
För offert/anbud skicka er förfrågan till: malmo.modus@moelven.se

Välkommen!
Joakim Freij
Befattning
Konceptsäljare (arkitekter, fastighetsägare och förvaltare)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 61 41
Mobil
070 250 14 03
E-post
joakim.freij@moelven.se
Anders Tiderström
Befattning
Projektsäljare (byggentreprenörer)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 61 45
Mobil
070 230 72 01
E-post
anders.tiderstrom@moelven.se
Sebastian Andersson
Befattning
Eftermarknadstekniker (hyresgäster)
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
070 244 44 62
E-post
sebastian.andersson@moelven.se
Tobias Claesson
Befattning
Projektingenjör (Lean diplomerad)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 81
Mobil
073 682 33 72
E-post
tobias.claesson@moelven.se
Martina Palmqvist
Befattning
Projektingenjör (Lean diplomerad)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 61 42
Mobil
070 236 70 16
E-post
martina.palmqvist@moelven.se
Jan-Olof Kanevid
Befattning
Montageledare (Lean diplomerad)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 71
Mobil
070 221 63 32
E-post
jan-olof.kanevid@moelven.se
Kalle Larsson
Befattning
Montageledare (Lean diplomerad)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 61 49
Mobil
070 210 96 50
E-post
kalle.larsson@moelven.se
Tomas Gredenhag
Befattning
Controller, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 74
E-post
tomas.gredenhag@moelven.se
Kajsa Sandberg
Befattning
Koordinator, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 86
Mobil
070 241 66 01
E-post
kajsa sandberg@moelven.se
Christina Aponno
Befattning
Inhouse Arkitekt, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 79
Mobil
072 857 87 47
E-post
christina.aponno@moelven.se
Andreas Granqvist
Befattning
Montagechef, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 75
Mobil
073 680 77 63
E-post
andreas.granqvist@moelven.se
Magnus Liljevall
Befattning
Region- /avdelningschef, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 88
Mobil
070 279 10 02
E-post
magnus.liljevall@moelven.se
Anton Nilsson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 86 80
E-post
anton.nilsson@moelven.se
Carl Grönvall
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 680 80 97
E-post
carl.gronvall@moelven.se
Emil Freij
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 01 81
E-post
emil.freij@moelven.se
Johan Gustavsson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 87 12
E-post
johan.gustavsson@moelven.se
Jonas Wihlborg (Tjänstledig)
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 87 37
E-post
jonas.wihlborg@moelven.se
Roland Johansson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 87 23
E-post
roland.johansson@moelven.se