[Missing text /a11n/skiptocontent for sv]

Göteborg

Fabriksgatan 7
412 50 Göteborg
Tel. 010 122 60 70
För offert/anbud skicka er förfrågan till: goteborg.modus@moelven.se

Välkommen!
Rickard Andersson
Befattning
Konceptsäljare (arkitekter, fastighetsägare och förvaltare)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 80
Mobil
070 271 53 10
E-post
rickard.andersson@moelven.se
Andreas Alfredsson
Befattning
Projektsäljare (byggentreprenörer)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 87
Mobil
070 274 14 19
E-post
andreas.alfredsson@moelven.se
Daniel Christensen
Befattning
Projektsäljare (byggentreprenörer)
Företag
Moelven Modus AB
Telefon
010 122 60 85
Mobil
070 218 70 90
E-post
daniel.christensen@moelven.se
Henrik Larsson
Befattning
Projektsäljare (byggentreprenörer)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 89
Mobil
070 668 69 25
E-post
henrik.larsson@moelven.se
Mark Eriksson
Befattning
Eftermarknadstekniker (hyresgäster)
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 01 80
E-post
mark.eriksson@moelven.se
Niklas Beckman
Befattning
Försäljningschef Projekt (byggentreprenörer)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 61 31
Mobil
070 663 24 28
E-post
niklas.beckman@moelven.se
Magnus Källander
Befattning
Eftermarknadstekniker (hyresgäster)
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 78
Mobil
073 347 22 16
E-post
magnus.kallander@moelven.se
Marcus Sörlisten
Befattning
Projektingenjör
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 77
E-post
marcus.sorlisten@moelven.se
Tobias Claesson
Befattning
Projektingenjör
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 81
Mobil
073 682 33 72
E-post
tobias.claesson@moelven.se
Anna Palm
Befattning
Projektingenjör
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 84
E-post
anna.palm@moelven.se
Andreas Granqvist
Befattning
Montagechef, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 75
Mobil
073 680 77 63
E-post
andreas.granqvist@moelven.se
Magnus Jincén
Befattning
Montageledare
Företag
Moelven Modus AB
Telefon
010 122 60 72
Mobil
070 265 90 06
E-post
magnus.jincen@moelven.se
Jan-Olof Kanevid
Befattning
Montageledare
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 71
Mobil
070 221 63 32
E-post
jan-olof.kanevid@moelven.se
Tomas Gredenhag
Befattning
Controller, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 74
E-post
tomas.gredenhag@moelven.se
Kajsa Sandberg
Befattning
Koordinator, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 86
Mobil
070 241 66 01
E-post
kajsa sandberg@moelven.se
Christina Aponno
Befattning
Inhouse Arkitekt, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 79
Mobil
072 857 87 47
E-post
christina.aponno@moelven.se
Magnus Liljevall
Befattning
Region- /avdelningschef, Region Syd
Företag
Moelven Modus
Telefon
010 122 60 88
Mobil
070 279 10 02
E-post
magnus.liljevall@moelven.se
Bo Andersson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 87 10
E-post
bo.andersson@moelven.se
Filip Schnell
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 680 01 59
E-post
filip.schnell@moelven.se
Joel Sjöstrand
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 01 38
E-post
joel.sjostrand@moelven.se
Jonas Malmqvist
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
072 156 54 79
E-post
jonas.malmqvist@moelven.se
Jonas Åberg
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 57 70
E-post
jonas.aberg@moelven.se
Kristian Larsson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 01 45
E-post
kristian.larsson2@moelven.se
Martin Runeberg
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
Mobil
073 682 48 44
E-post
martin.runeberg@moelven.se
Peter Johansson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
E-post
peter.johansson2@moelven.se
Rolf Ringius
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
E-post
rolf.ringius@moelven.se
Ulf Karlsson
Befattning
Montör
Företag
Moelven Modus AB
E-post
ulf.karlsson@moelven.se