[Missing text /a11n/skiptocontent for sv]

Moelven Wood - Kundcenter Bygghandel

Till oss är du som är återförsäljare eller industrikund välkommen med förfrågningar och beställningar.
Kundcenter är navet i Moelven Wood. En kontaktpunkt för hela Moelven Woods sortiment ger dig som återförsäljare ett enkelt beställningsförfarande och hög tillgänglighet.

Adress huvudkontoret:
Moelven Wood AB
Box 8006
650 08 Karlstad
Per Lundström
Befattning
Säljledare Kundcenter / Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
Per.Lundstrom@moelven.se
Caroline Jönsson
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
Caroline.jonsson@moelven.se
Bo Danielsson
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
Bo.Danielsson@moelven.se
Håkan Ljungberg
Befattning
Innesäljare / Avrop
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
Hakan.Ljungberg@moelven.se
Christian Ström
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
Christian.Strom@moelven.se
Pia Rebane Wiklund
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
pia.rebane-wiklund@moelven.se
Ulrik Hjalmarsson
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-536410
E-post
ulrik.hjalmarsson@moelven.se
Kristoffer Carlsson
Befattning
Innesäljare
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 50
Fax
054-53 64 10
E-post
kristoffer.carlsson@moelven.se
Ronny Saxemyr
Befattning
Logistik
Telefon
+46 54 53 64 07
Mobil
+46 10 122 50 23 (Kvällstid)
E-post
logistik.woodab@moelven.se
Jonas Nilsson
Befattning
Säljsupport IT
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 20
E-post
Jonas.Nilsson@moelven.se