[Missing text /a11n/skiptocontent for sv]

Moelven Wood - Huvudkontor, ledning och administration

För frågor rörande Moelven Wood är du välkommen att ta kontakt med vår administration.

Adress huvudkontoret:
Moelven Wood AB
Box 8006
650 08 Karlstad

Besöksadress:
Skårevägen 60, Karlstad.
Mikael Axelsson
Befattning
VD
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 04
E-post
mikael.axelsson@moelven.se
Yngve Gustafsson
Befattning
KAM
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 15
E-post
yngve.gustafsson@moelven.se
Ann-Sofie Hedström
Befattning
Ekonomichef
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 01
E-post
ann-sofie.hedstrom@moelven.se
Christer Hagberg
Befattning
Controller
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 05
E-post
christer.hagberg@moelven.se
Anna Gustafsson
Befattning
Chef Marknadskommunikation
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 07
E-post
anna.gustafsson@moelven.se
Lars Kristen Holst
Befattning
Logistikansvarig
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 06
E-post
Lars-Kristen.Holst@moelven.se
Tjalling Chaudron
Befattning
Produktutveckling och Innovation
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 27
E-post
tjalling.chaudron@moelven.se
Malin Sjölin
Befattning
Ekonomi
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 02
E-post
Malin.Sjolin@moelven.se
Helena Emanuelsson
Befattning
Ekonomi
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 03
E-post
Helena.Emanuelsson@moelven.se
Madeleine Fridlund
Befattning
Administratör grunddata
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 50 09
E-post
madeleine.fridlund@moelven.se
Peter Ståhl
Befattning
Förbättringsledare / kvalitet / miljö
Företag
Moelven Wood AB
Telefon
+46 10 122 51 43
E-post
peter.stahl@moelven.se