Hopp til innholdet

Bodø

Jernbaneveien 85, Bodø
Postboks 405, 8001 BODØ

Sentralbord: 06050
Rune Imingen
Stilling
Avdelingsleder
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
92 09 90 50
E-post
rune.imingen@moelven.no
Magne Wenseth
Stilling
Salgskonsulent
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
91 99 52 83
E-post
magne.wenseth@moelven.no
Thomas Ebbesvik
Stilling
Interiørarkitekt MNIL
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
93 02 20 64
E-post
thomas.ebbesvik@moelven.no
Karoline Løken Helland (Fødselspermisjon)
Stilling
Interiørarkitekt MNIL
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
91 75 33 95
E-post
karoline.helland@moelven.no
Tarjei Wiik
Stilling
Prosjektleder
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
90 78 38 81
E-post
tarjei.wiik@moelven.no
Svend O. Aspaas
Stilling
Servicetekniker
Firma
Moelven Modus AS
Mobil
91 59 66 68
E-post
svend-­o.aspaas@moelven.no

Kontakt oss!

Vi hjelper deg med detaljprosjektering, prisforespørsler og mye mer.
Alle avdelingskontorer i Norge Alla försäljningskontor i Sverige