Hopp til innholdet

Styret

Konsernstyret har sju medlemmer som velges av Bedriftsforsamlingen, hvorav to velges av og blant de ansatte.
Olav Fjell
Stilling
Styreleder
Mobil
+47 97579305
E-post
olav.fjell@fjellvit.no
Trond Stangeby
Stilling
Styrets nestleder
Mobil
+47 48153350
E-post
trond.stangeby@outlook.com
Elisabeth Krokeide
Stilling
Styremedlem
Mobil
+47 90056502
E-post
elisabeth.krokeide@eidsivaenergi.no
Asbjørn Bjørnstad
Stilling
Styremedlem
Mobil
+47 90911815
E-post
asbjorn.bjornstad@sikon-o.no
Aud Ingvild Storås
Stilling
Styremedlem
Mobil
+47 90654390
E-post
ins@baneservice.no
Terje Johansen
Stilling
1. varamedlem
Mobil
+47 91540692
E-post
terje.johansen@felleskjopet.no
Ingrid Therese Tjøsvold
Stilling
2. varamedlem
Mobil
+47 91682311
E-post
ingrid.tjosvold@gmail.com
Martin Fauchald
Stilling
Styremedlem
Mobil
+47 91830021
E-post
martin.fauchald@moelven.no
Lars Håkan Karlsson
Stilling
Styremedlem
Mobil
+46 101225576
E-post
lars-hakan.karlsson@moelven.se
Iver Melby
Stilling
Fast møtende, 1. ansattvalgte varamedlem
Telefon
+47 61185314
Mobil
+47 95880014
E-post
iver.melby@moelven.no
Jan Peter Olsson
Stilling
2. ansattvalgte varamedlem
Mobil
+46 703996821
E-post
jan-peter.olsson@moelven.se
Ole Magnus Vinna
Stilling
3. ansattvalgte varamedlem
Mobil
+47 91346113
E-post
ole-magnus.vinna@moelven.no
Keio Wedin
Stilling
4. ansattvalgte varamedlem
Mobil
+46 101226631
E-post
keijo.wedin@moelven.se